понедельник, 23 января 2017 г.

Трамп підписав указ про вихід США з Транстихоокеанського партнерства

 Президент США Дональд Трамп сьогодні, 23 січня, підписав урядове розпорядження, офіційно відсторонивши Сполучені Штати від Транс-Тихоокеанської торгової угоди між 12 країнами, виконавши таким чином обіцянку, дану під час його передвиборної кампанії в минулому році. 

Про це повідомляє агентство Reuters. В Овальному кабінеті Трамп в присутності журналістів також підписав розпорядження про введення федерального заморожування найму і директиву, яка забороняє у США неурядовим організаціям отримувати федеральне фінансування на здійснення абортів за кордоном. 

Як відомо, найбільшу у світі зону вільної торгівлі планували створити 12 країн Тихоокеанського партнерства, в яких мешкає 800 мільйонів людей та які забезпечують 40 відсотків світового ВВП. Документи про заснування ТТП після десяти років переговорів у жовтні 2015 року підписали Австралія, Бруней, В'єтнам, Канада, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Перу, Сингапур, Чилі та Японія. 

Раніше Трамп заявив, що незабаром почне процес переукладання Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (НАФТА) зі своїми канадськими і мексиканськими колегами. За його словами, зустрічі з канадським прем'єром Джастіном Трюдо і мексиканським президентом Енріке Пенья Ньєто вже призначені.

Комментариев нет:

Отправить комментарий