понедельник, 23 января 2017 г.

Трамп заявив, що незабаром почне процес перегляду НАФТА

 Президент США Дональд Трамп заявив, що незабаром почне процес переукладання Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (НАФТА) зі своїми канадськими і мексиканськими колегами. 

 За його словами, зустрічі з канадським прем'єром Джастіном Трюдо і мексиканським президентом Енріке Пенья Ньєто вже призначені, передає Бі-Бі-Сі. Угода між трьома країнами набула чинності в 1994 році. Читайте також Лідери США, Мексики і Канади домовилися зміцнювати економічні зв'язки Трамп раніше називав його найгіршою угодою про взаємну торгівлю, яку коли-небудь укладали США. 

 На сайті Білого дому йдеться, що якщо Канада і Мексика відмовляться переглядати НАФТА з тим, щоб забезпечити "чесну угоду" для американських робітників, США вийдуть з угоди. Виступаючи на церемонії введення в посаді високопоставлених співробітників Білого дому, Трамп також сказав, що має намір поговорити з Пенья Ньєто про імміграцію та захист кордонів. Зустріч, за повідомленням Білого дому, запланована на 31 січня. 

 "Мексика - чудова. Президент був справді дуже приголомшливим, - сказав Трамп про Енріке Пенья Ньєто, з яким розмовляв по телефону. - Думаю, що у нас вийде дуже хороший результат з Мексикою - для Сполучених Штатів, для всіх задіяних сторін". Дата зустрічі Трампа і Трюдо поки не відома.

Комментариев нет:

Отправить комментарий